AZON RAZOR UV-LED přímý potisk

UV-LED tiskárna Azon Razor je nejmenší tiskárna od Azonu:

  • velikost tiskové plochy 290 x 800 mm
  • pro materiály do výšky 200 mm
  • tiskne barvu a bílou simultálně
  • lak s plným nebo částečným leskem
  • textura, zvýšený tisk
  • ADA-kompatibilní Braillovo písmo
  • plug & play ROTAX adapter pro potisk válcových i kónických předmětů

Popis

Stabilita a spolehlivost Azon RAZOR

Splnění rostoucích požadavků rychle rostoucího trhu Azon úspěšně připravil nové upgrady pro zvýšení produktivity a ziskovosti svých řešení. Azon Razor Hale kombinuje dokonalejší nastavení laserových výšek senzorů. Vylepšený vertikální pohyb dosažený jedním motorem poskytuje přesnější, rychlejší a bezpečnější provoz.

Efektivní model inkoustového systému

Azon MATRIX, který se vždy snaží vyhovět všestranným požadavkům našich zákazníků, je dodáván se systémem 500 ml sypkého inkoustu. Aby byl udržen přesný vysoce kvalitní tisk i během dlouhých výrobních provozů, Azonprinter včlenil šest speciálně navržených velkoobjemových inkoustových nádrží s monitorovacími senzory, které jsou konstruovány tak, aby splňovaly požadavky velkoobjemových operací. Každá nádrž pojme 500 ml inkoustu, který je mimořádně snadno ovladatelný a odstranitelný. Unikátní automatizovaný systém recirkulace inkoustu Azon cirkuluje bílý inkoust ve stroji při každém spuštění a vypnutí stroje, aby se zabránilo usazování inkoustu. Inkoustové nádrže lze doplňovat z inkoustových lahví, odpad z inkoustu je minimalizován a můžete tisknout nepřetržitě bez přerušení. Kromě toho tento systém řídí vypouštění bílého inkoustu, snižuje plýtvání inkoustem a vylučuje ruční údržbu.

Nové živé a barevné inkousty UV TurboJet

V zájmu splnění obchodních požadavků zákazníků je konfigurace inkoustu dodávána v CYMK + 2x bílá + 2x čirá. Nový inkoust UV TurboJet dostupný pro nový Azon MATRIX dramaticky zvyšuje kvalitu tisku. Zářivé a barevné tisky lze očekávat na jakémkoli druhu materiálu: kámen, sklo, dřevo, plast a plátno bez ohledu na vnitřní nebo venkovní použití. Všestrannost bílého inkoustu jako základu pro vrstvu CMYK s vysokou hustotou poskytuje neobvyklé a kreativní textury na všech materiálech.

 

Pokročilý software AZON RIP pro jedinečné speciální efekty

Plně vybavený software Azon RIP nabízí různé funkce, nástroje a doplňky, jako je tisk až 5 vrstev v inline režimu v závislosti na rozlišení, vyblednutí a změně počtu použitých trysek, vytváření reliéfu nebo zvýšeného tisku až do 2 mm, což zákazníkům umožňuje tisknout jakýkoli požadovaný standard ADA a Braillovo písmo. Azon RIP umožňuje uživatelům okamžitě zvolit správná nastavení pro jejich nejoblíbenější aplikace, což dramaticky zvyšuje produktivitu tiskárny a celkový výkon.

Rotační adaptér pro válcový tisk

Možnosti digitálního tisku se nyní zdvojnásobily pomocí speciálně navrženého rotačního adaptéru. Rotax umožňuje tisk na širokou škálu válcových předmětů o průměru od 41 mm do 127 mm a výšce až 279 mm. Tiskněte na válcové a kuželové předměty, jako jsou sklenice na pivo a víno, kelímky, svíčky, trubice, plechovky, tanky, vázy, ceny a mnoho dalšího. Rotax umožňuje efektivní a precizní válcový tisk tím, že poskytuje bílé i plnobarevné výtisky.

 

Další informace

Max print area

11.4" x 31.5" (290×800 cm)

Max media thickness

7.9" (20 cm)

Printing technology

piezo inkjet technology (8 ink channels with 180 nozzles each)

Printing resolution

up to 2,880 dpi

Ink capacity per color

17.9 fl.oz. (500 ml) bottle, refillable

Ink configuration

CMYK WW, CMYK WG and other options available

Ink curing

UV-LED (adjustable)

Included with printer

White ink circulation, automatic height adjustment, ink tank sensors, starter kit with ink, cleaning materials and accessories

Optional items

– ROTAX round printing unit for cylindrical and cone objects

Software

AZON RIP

OS

Windows 7 Professional and higher

Connection

Ethernet

Power

110 V, 50/60 Hz

Dimensions

57 x 32.2 x 43.7 in. (1450 mm x 820 mm x 1110 mm)

Weights

247 lbs. (140 kg)