OHÝBAČKY OVILI

Naše ohýbačky plastů Ovili jsou vyráběny společností Modico, využívající pouze kvalitní komponenty těch nejvyšších standardů. Společnost Modico je známá výrobou nejlepších osvitových flashových jednotek na světě. To umožní zákazníkům vytvářet vlastní plastové výrobky z ABS, akrylu, polypropylenu, polykarbonátu, PVC a mnoho dalších plastů.

URČENO PRO: ABS, akryl, polypropylen, polykarbonát, PVC a mnoho dalších plastů
ŠÍŘKA MATERIÁLU: 1/64” to 6” (0.4 – 15 mm)
VNITŘNÍ RÁDIUS: 1/64” to 1/2” (0.4 – 5.0 mm)

Všechny modely ohýbaček plastů Ovili mají možnost výškového nastavení topného tělesa (drátu). To je rozhodující pro regulaci úhlů ohybu a nastavení pro různé materiály.

OVLÁDACÍ PANEL

OVLADÁNÍ ČASU – Ovili systémy jsou vybaveny časovačem, který lze libovolně nastavit pro konkrétní ohýbaný materiál a to až na 120 sekund. Uplynulý čas ukončí zvukový signál. Zapnutím tlačítka „Start“ se systém spustí v nastaveném čase. Lze také zvolit režim nepřetržitého provozu, který po 30 minutách systém automaticky vypne díky bezpečnostnímu spínači.

KONTROLA TEPLOTY – Systémy Ovili nabídí i regulaci teploty topného tělesa. Tato vlastnost je důležitá pro rovnoměrné ohřívání silnějších  i slabších materiálů. Opakovaná výroba či velká produkce jsou usnadněny regulací teploty.

Nabízíme řešení pro ohyb materiálu v šířce 1/64” to 6” (0.4 mm – 15mm).