TRAXX razítka

TRAXX Printer je jedním z předních světových výrobců samonamáčecích razítek a přestože je mladou společností v oboru, získala celosvětové uznání a je zastoupena ve více než 90 zemích po celém světě s distribuční sítí, která se rozšiřuje po celém světě v Evropě, Severní Americe, Jižní Americe, na Středním východě, Afrika a Asie.

Široký sortiment

TRAXX Printer vyrábí celou řadu razítek, která se skládají z běžných kancelářských razítek a datumovek, kovových razítek a daterů, ručních nesamobarvících razítek a datumovek a kapesních razítek. Kompletní produktové řady s ready to use razítky či skládací razítka. Vše přizpůsobeno požadavkům a moderním trendům uživatelského prostředí.

Management kvality

TRAXX udržuje systém řízení a zabezpečování jakosti a získal certifikaci ISO 9001. Aby bylo dosaženo této certifikace, TRAXX implementoval směrnice, zásady a procesy v souladu s normami kvality ISO. V roce 2017 byl TRAXX úspěšně certifikován podle OHSA18001: 2007 pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Tato certifikace prokazuje, že společnost splňuje nejvyšší možné globální standardy v oblasti bezpečnosti práce a od roku 2018 je hrdým členem BSCI.