AZON MASON UV-LED přímý potisk

Azon MASON UV-LED je tiskárna na přímý potisk s vysokým rozlišením:

  • velká tisková plocha 590 x750 mm
  • na výšku materiálů do 100 mm
  • tiskne barvu a bílou simultálně
  • lak s plným nebo částečným leskem
  • textura, zvýšený tisk
  • ADA-kompatibilní Braillovo písmo

Popis

Azon Mason je evoluční stroj A1 pocházející z generace UV LED tiskáren

Navržen tak, aby splňoval požadavky na velkoobjemové operace

Azon Mason je nová generace UV LED strojů Azon, které pojmou širokou škálu materiálů jako PET, ABS, polykarbonát, TPU, dřevo, kámen, sklo, plátno, keramiku, kůži a další měkké materiály na potisknutelném povrchu 590 x 750 mm. Může tisknout až do výšky 100 mm. Azon Mason je navržen tak, aby splňoval požadavky na velké objemy operací, je ideální pro tisk jemných detailů na rovných a mírně zakřivených površích. Technologie Azon Mason poskytuje kvalitu fotografií ve všech tiskových modelech díky do svého rozlišení 2880 dpi. Vynikající trvanlivost UV LED pigmentových inkoustů zajišťuje bohaté speciální efekty vytvořené trojrozměrnými vrstvami lesklého inkoustu.

Nové živé a barevné inkousty UV TurboJet

V zájmu splnění obchodních požadavků zákazníků je konfigurace inkoustu nabízena ve dvou variantách: CMYK + 4x bílá nebo CYMK + 2x bílá + 2x lesk. Nové inkousty UV TurboJet zlepšují kvalitu tisku a prodlužují životnost tiskové hlavy. Zářivé a barevné tisky lze očekávat na jakémkoli druhu materiálu: kámen, sklo, dřevo, plast a plátno bez ohledu na vnitřní nebo venkovní použití. Všestrannost bílého inkoustu jako základu pro vrstvu CMYK s vysokou hustotou poskytuje neobvyklé a kreativní textury na všech materiálech.

Pokročilý software AZON RIP pro jedinečné speciální efekty

Azonprinter je dokonale vybavený, zatím kompletní plně vybavený software Azon RIP a nabízí různé funkce, nástroje a doplňky. Tisk až 5 vrstev v inline režimu v závislosti na rozlišení, vyblednutí a změně počtu použitých trysek, vytvoření reliéfu nebo zvýšeného tisku umožňuje zákazníkům tisknout jakýkoli požadovaný standard ADA a Braillovo písmo. Software Azon RIP snižuje potřeby aplikací Illustrator, CorelDraw, Photoshop a mnohem více. Tento software umožňuje uživatelům okamžitě zvolit správná nastavení pro jejich nejoblíbenější aplikace, což dramaticky zvyšuje produktivitu tiskárny a celkový výkon.

Sofistikovaný systém inkoustových zásobníků

Azonprinter včlenil šest speciálně navržených zásobníků inkoustu s monitorovacími senzory, které jsou konstruovány tak, aby splňovaly požadavky na operace s velkým objemem. Každá nádrž pojme 500 ml inkoustu, který je mimořádně snadno ovladatelný a odstranitelný. Nová recirkulace inkoustu rozmíchá bílý inkoust a poskytuje konzistentnější bílou vrstvu. Výsledkem je, že inkoustové nádrže lze během provozu doplňovat z inkoustových lahví, plýtvání inkoustem je minimalizováno a můžete tisknout nepřetržitě bez přerušení.

Stabilita a spolehlivost

Na rozdíl od tiskáren předchozí generace s pásovým systémem má tento stroj implementovaný systém servomotoru a vodícího šroubu, který umožňuje maximální posuv podávání tištěného objektu. Azon Mason kombinuje dokonalejší nastavení laserového snímače výšky, které začíná upravovat polohu pohybem plochého stolu tam a zpět, dokud jeho povrch nedosáhne výšky nejvhodnější pro provoz. Elektronika s vysokou přesností zlepšuje a zajišťuje stabilitu po celou dobu provozu na Azon Mason.

Další informace

Max print area

24" x 30" (590 x750 mm)

Max media thickness

4" (10 cm)

Printing technology

piezo inkjet technology (8 ink channels with 180 nozzles each)

Printing resolution

up to 2,880 dpi

Ink capacity per color

17.9 fl.oz. (500 ml) bottle, refillable

Ink configuration

CMYK WW GG, CMYK WWWW and other options available

Ink curing

UV-LED (adjustable)

Included with printer

White ink circulation, automatic height adjustment, ink tank sensors, starter kit with ink, cleaning materials and accessories

Software

AZON RIP

OS

Windows 7 Professional and higher

Connection

Ethernet

Power

110 V, 50/60 Hz

Dimensions

52" x 48" x 33" (131 x 120 x 82 cm)

Weights

507 lbs. (230 kg)