UV tiskárna NeonJet 0306

UV tiskárna NeonJet 0306UV je vybavena nejnovější technologií digitálního tisku UV LED a překvapí vás svými kompaktními rozměry a širokými možnostmi využití.

Seznamte se s různými konfiguracemi těchto tiskáren, abyste při následné produkci vytěžili maximum!

S tiskovou plochou 310 x 600 mm, výškou až 140 mm a pohyblivým pracovním stolem lze vytisknout nespočet objektů.

 

Popis

Náš nejpokročilejší model NeonJet 0306UV má tiskovou plochu 310 x 600 mm, výšku až 140 mm což umožňuje výrobu s větším objemem nebo pro vyšší materiály.

Je vybavena výškovými senzory pro ochranu tiskové hlavy, vždy tiskněte ve správné vzdálenosti od materiálu.

Naše UV inkousty NeonJet mají díky své flexibilitě bezkonkurenční odolnost v tištěných materiálech.

Kombinujte CMYK s lakem, bílou barvou či fluorescenčními inkousty yelow a magenta a vytvářejte jedinečné a bezkonkurenční návrhy se zářivými barvami a efekty.

 

Rozšířené možnosti

Při nákupu UV tiskárny můžete NeonJet nakonfigurovat ve 3 verzích. Standardní UV verze (plochý tisk), UVV verze (plochá s vakuovým stolem), UVR verze (plochá a s otočným nástavcem pro potisk lahví).

1. NeonJet 0306 UVV s přísavným stolem

¿Potřebujete přísavný stůl pro pružnější a jemné materiály? Žádný problém, NeonJet 3060UVV má možnost být nakonfigurován s výkonným sacím zařízením, které vám pomůže dosáhnout dokonalých výsledků.

2. NeonJet 0306 UVR s rotátorem

NeonJet 0306UVR může být také vybaven rotačním prvkem v konfiguraci s plochým přísavným stolem na potisk válcových předmětů, jako jsou lahve, svíčky, plechovky atd.

Další informace

Modelo

Con Accesorio Rotador, Con Mesa de Aspiración de Materiales